Rezerwacje dla Woocommerce - jak stworzyć system rezerwacji online na WordPressie

Wtyczka WordPress Woocommerce do obsługi rezerwacji

Wdrożenie systemu rezerwacji, aby zarządzać rezerwacją usług, pokoi, obiektów noclegowych, wizyt lekarskich, płatnych spotkań i tak dalej.

Rezerwacje na Woocommerce

Kup wtyczkę

  • Będziesz w pełni zarządzać rezerwacjami pokoi, apartamentów, obiektów noclegowych, konfigurując również rezerwacje dzienne lub godzinowe.
  • Będziesz zarządzać rezerwacjami i terminami usług, które oferujesz, niezależnie od rodzaju działalności. Twoi klienci będą mogli rezerwować terminy w zależności od dostępności i, jeśli chcesz, każda nowa rezerwacja będzie automatycznie synchronizowana z Twoim Kalendarzem Google.

 

Zwiększ sprzedaż dzięki prostemu i wydajnemu systemowi rezerwacji!

YITH Booking for WooCommerce integruje zwykły sklep e-commerce zbudowany przy użyciu WooCommerce z prostym systemem rezerwacji. YITH Booking for WooCommerce to wtyczka opracowana dla hoteli i biur podróży, ale nie tylko dla nich! Fryzjerzy, lekarze, konsultanci biznesowi i wszyscy, którzy mogą skorzystać z systemu rezerwacji usług turystycznych, przedmiotów lub terminów, powinni go wypróbować.

Wtyczka umożliwia utworzenie dynamicznego systemu rezerwacji, cena będzie przetwarzana w czasie rzeczywistym zgodnie z żądaniami klientów. Dzięki temu możesz uporządkować swoje rezerwacje według daty, okresu lub sezonu, liczby zaangażowanych osób i nie tylko.

Plugin umożliwia klientom przeprowadzanie ukierunkowanych wyszukiwań w Twojej witrynie, przy użyciu zaawansowanych filtrów wyszukiwania.

Przejrzysty i skuteczny widok rezerwacji na stronie internetowej i możliwość uporządkowania zapytań za pomocą wielu filtrów, takich jak data, okres, data płatności, imię, nazwisko i wiele więcej! Będziesz mógł również wyeksportować rezerwacje w swojej witrynie w formacie CSV, ICS lub PDF i zobaczyć pełny harmonogram swojej pracy!

Ta wtyczka oferuje również wiele innych funkcji, które pomogą Ci dostosować i zoptymalizować Twoją stronę internetową, takie jak określony sposób obsługi wiadomości e-mail z rezerwacjami, możliwość dodania mapy, szczegółowy system odwoływania rezerwacji, dołączony szablon strony rezerwacji, Kalendarz Google i synchronizacja z zewnętrznymi usługami rezerwacyjnymi poprzez ICS.

Kup wtyczkę

tel.: 690 001 951
Copyright © 2020 – 2021 Finepages. All Rights Reserved

KONTAKT

tel. 690 001 951

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bitubi Agnieszka Skuza w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie.

[Zamknij]
envelope-oclosefacebook-squareinstagram